קייטרינג בד"ץ

יהודים רבים בארץ ובעולם בוחרים להקפיד על אורח החיים המושתת על חוקים המוזכרים בתורה הנוגעים למזון. באופן טבעי, כשמדובר באירועים בארץ, מדובר בנושא רגיש עבור אנשים אלו עד לרמה שבה קיום כשרות באירוע הוא נושא מכריע שישפיע על החלטתם להגיע לאירוע, או לא. הטוב והמיטיב מציע קייטרינג בד"ץ כשר למהדרין גלאט, לסעודה טעימה, חגיגית וכשרה המתאימה לכלל האורחים באירוע שלכם. 

קייטרינג בד"ץ – כיצד נדע שהוא עומד בכל התקנות?

אלו המחפשים קייטרינג הפועל תחת כשרות מחמירה, עלולים להיתקל בקשיים מסוימים מכיוון שבשוק פועלים עסקים רבים שאינם מגישים אוכל כשר. אם זהו המצב, כיצד נוודא שאנו מזמינים קייטרינג בד"ץ העומד בכל התקנות?

  • בקשו לראות תעודת כשרות בהשגחת הבד"ץ. לאחר שגורם מוסמך קבע שהמקום אכן עומד בכל התקנים, העסק אמור לקבל תעודה שמעידה על כך. עסק העומד בכל התקנים ישמח להראות לכם את התעודה.
  • משגיח כשרות הינו בעל סמכות במטבחים הפתוחים לציבור, מטעם הרבנות. הוא פועל במטבחים במסעדות, בתי קפה, בתי חולים, בסיסים צבאיים, וכל מקום אחר בו מיוצר או מוגש מזון.
  • כשרות למהדרין הינה סוג אחר של כשרות, אך עולה באותו קנה ורבים יבקשו לוודא כי המקום אכן כשר למהדרין.

קייטרינג בד"ץ – תפריט כשר לכל אירוע

אנו בקייטרינג הטוב והמיטיב מבינים את חשיבותה של הכשרות לחלק מהאנשים, ובשל כך מתחייבים לעמידה בכל תנאי הכשרות; למהדרין גלאט, ובד"ץ בהשגחת יורה דעה. לצד הכשרות, הצוות המקצועי והמיומן שלנו יבשל עבורכם את המנות המנצחות לאירוע נהדר, כך שאיש מהאורחים שלכם לא יישאר רעב. אנו מזמינים אתכם לאפשר לנו לבשל ארוחה מנצחת לאירוע שלכם, בהתאמה אישית לטעמכם ולהרכב האורחים שלכם, לאירוע מנצח ובלתי נשכח. הטוב והמיטיב – תטעם, תבין!

להזמנת קייטרינג מלא את הפרטים הבאים:

להזמנת קייטרינג מלא את הפרטים הבאים:

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי