קייטרינג לחתונה

מזל טוב! סוף סוף הוא כרע ברך, אמרת "כן" וכעת שניכם עסוקים בלהתכונן ליום המאושר בחייכם. מעבר למדידות, הרשימות, האולמות, הצלמים, אנו בטוחים שלא שכחתם לחפש גם קייטרינג לחתונה שלכם. שהרי, אתם בעצמכם הוזמנתם לכל כך הרבה אירועים וכבר הספקתם להבין שאחד הפרמטרים הכי חשובים באירוע, ובעיקר בחתונה ישראלית – הוא האוכל. בואו נודה, חופה וריקודים זה נהדר, אבל שום חתונה לא תהיה שלמה בלי חיוכם של האורחים לאחר ארוחה טובה.

איך בעצם תבחרו קייטרינג לחתונה שלכם?

כאשר המטרה היא לשמח את האורחים שלכם, בחירת קייטרינג לחתונה הינה משימה הדורשת תשומת לב למספר פרמטרים, שבלעדיהם האורחים שלכם עלולים להתאכזב:

  • מנות פתיחה מושקעות – עוד בשלב קבלת הפנים של האירוע, האורחים רעבים. מנות הפתיחה הן קריטיות מכיוון שהן מפתחות ציפיות אצל האורחים שלנו לגבי המנות העיקריות ושאר הערב. בנוסף, אל תשכחו שחלק מהאורחים שלכם עברו דרך ארוכה בנסיעה על מנת להגיע לאירוע, מגיע להם פינוק קטן על ההשקעה שלהם, לא ככה?
  • מזון חם וטרי – על החשיבות של טריות המזון אין צורך להכביר במילים. חשוב גם שהמזון יהיה חם, מכיוון שכך יהיה טעים יותר לאורחים.
  • תחשבו על כולם – אל תשכחו שלאירוע שלכם מגיעים אורחים שונים עם העדפות שונות; חלקם אוכלים כשר, חלקם צמחוניים, ילדים, ועוד. אתם כמובן שואפים לשמח את כולם, ולכן רצוי לוודא עם החברה שבחרתם שבאפשרותה להגיש מגוון רחב של מטעמים למגוון האורחים.
  • אל תשכחו לטעום – שלב הטעימות הוא אמנם מהנה, אך הוא גם קריטי מאוד לאירוע שלכם. זהו השלב שיקבע מהן המנות שתגישו לאורחים שלכם.

קייטרינג לחתונה – אף אחד לא אוהב לרקוד על בטן ריקה

הצוות המיומן והמקצועי של קייטרינג הטוב והמיטיב ישמחו לעמוד לרשותכם ביום המאושר בחייכם; עם תפריטים מיוחדים ומגוונים בהתאם לתקני הכשרות, נדאג שהאורחים שלכם לא יישארו רעבים. הרי, אף אחד לא אוהב לרקוד על בטן ריקה.. צרו קשר בהקדם ואנו נספק לכם סעודה חלומית לאירוע בלתי נשכח!

להזמנת קייטרינג מלא את הפרטים הבאים:

להזמנת קייטרינג מלא את הפרטים הבאים:

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי