קייטרינג לשבת חתן

בין המסורות הנהדרות בישראל, עומדת שבת החתן. לאחר החתונה נפגשים הקרובים והאהובים לזוג בבית הכנסת, ומאזינים לחתן המקריא פסוקים מפרשת השבוע. לאחר מכן עוברת החגיגה לבית המשפחה, וכמובן שכחלק מהמאורע חייבת להיות מוגשת סעודה חגיגית, כמיטב המסורת הישראלית! מכיוון שלא תמיד יש למשפחה זמן או חשק לבשל לכמות כזו של אורחים, ניתן להזמין קייטרינג לשבת החתן שיפתור לכם את הבעיה ויבשל עבורכם ארוחה מדהימה, כיאה לאירוע המשמח.

קייטרינג לשבת חתן חגיגית יותר

האירוע הגדול כבר מאחוריכם, וכעת עליכם לאגור כוחות ולהתכונן לאירוע הבא – שבת החתן שחייבת להיות מרשימה לא פחות, ועדיין – שלא תעלה יותר מידי. חברות קייטרינג רבות מציעות קייטרינג לשבת חתן והדבר כמובן יוריד מכם את עול הבישול, וישאיר לכם רק את שלבי הזמנת האורחים, ובחירת המנות. את כל השאר, תכין חברת הקייטרינג עבורכם! הנה מספר סיבות מדוע אתם פשוט חייבים להזמין את קייטרינג הטוב והמיטיב:

  • אנו מציעים תפריט בשרי שישדרג כל אירוע ויעניק לו את הטאצ' החגיגי באמת! הרי, בואו לא נתכחש לעובדה שיש משהו באוכל בשרי שבעיניי הישראלים, חייב להיות חלק מכל אירוע.
  • אין לכם מה לדאוג, הקייטרינג שלנו כשר לחלוטין! אנו פועלים תחת כשרות בד"ץ, עם משגיח כשרות צמוד. המנות שלנו מוכנות לפני כניסת שבת, ונשמרות בתנאים הכי טובים עד האירוע עצמו.
  • הקינוחים שלנו כמובן, כשרים פרווה ויעניקו לחגיגה שלכם סיום שישאיר טעם מתוק בפי האורחים.

הטוב והמיטיב – טעם של עוד בכל ביס

התקופה שלפני, וגם אחרי החתונה עלולה להיות מאוד לחוצה. אנו בקייטרינג הטוב והמיטיב מזמינים אתכם להפוך את תכנון החתונה, שבת החתן – ובעצם כל אירוע אחר, לפשוט עד כדי כך. המנות הטעימות שלנו, ישאירו טעם של עוד בכל ביס, ואת האורחים שלכם מרוצים, שמחים ושבעים.

להזמנת קייטרינג מלא את הפרטים הבאים:

להזמנת קייטרינג מלא את הפרטים הבאים:

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי